Moja Muzyczna Biografia - część 10

2021 - do teraz

Przesuń w dół
1000

BRACTWO WIECZNEGO NATCHNIENIA | TELEDYSKI |Płyta kolędowa

Czas pandemii niestety dalej trwa. Koncertów jak na lekarstwo. Ale postanowiłem działać. Zaczęło się od zmiksowania kolejnej płyty dla Bractwa Wiecznego Natchnienia „Światy równoległe”

W czasie pandemii trudno było kręcić teledyski ale jakoś dałem rade. Powstały „Impreza na sianie” oraz „Będzie bosko”

1 sierpnia zagraliśmy wspaniały koncert we Wrześni

A na zakończenie wakacji zagraliśmy w Chełmie Śląskim

Powoli zacząłem już pisać piosenki na moją kolejną solową płytę, którą planowałem wydać pod koniec roku. Jednak plany się zmieniły. W grudniu wydałem krążek z kolędami i piosenkami świątecznymi „Kolędowo i świątecznie”.

SYLWESTRA SPĘDZILIŚMY W TELEWIZJI TVS

1000

SPEKTAKL TEATRALNY | ZAGRAJ ZE MNĄ NA GITARZE | KONCERTY WRACAJĄ | PIOSENKA DLA MAMY | NOWY TELEDYSK | PIOSENKI DO TAŃCA

Od początku roku zacząłem intensywnie pracować nad stworzeniem muzyki do spektaklu teatralnego – biografii Michała Spisaka. Na całość składały się moje kompozycje, efekty dźwiękowe, kompozycje Spisaka w moim orkiestrowym wykonaniu oraz tła muzyczne. Praca nad tym trwała około cztery miesiące. Finałem było uroczyste wystawienie spektaklu w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej we wrześniu 2022.

„Teatralne Concertino. Michał Spisak – fakty i zmyślenia”

W styczniu postanowiłem też wystartować ze swoim nowym cyklem „Zagraj ze mną na gitarze”. Na razie powstały dwa odcinki ale będzie więcej.

Również na początku roku powołałem do życia nowy projekt koncertowy „DISCO POLO Moc Przebojów”. Stworzyłem go razem z Michałem Kubikiem i dwiem tancerkami. latem zagraliśmy pierwsze koncerty.

Sezon koncertowy zaczęliśmy od występu „Gwiazdy telewizji TVS” w Oświęcimskim Centrum Kultury

W kwietniu napisałem piosenkę, którą zaśpiewała moja córka Emilka. „Piosenka dla Mamy” doczekała się również swojego teledysku, którego premiera odbyła się w maju w telewizji TVS.

W maju zagraliśmy na Urodzinach TVS

Nakręciłem też teledysk do swojej piosenki „Żyj nam sto lat”. Kręciliśmy w w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdrój.

Moja piosenka „Pa Pa Pa Ra”, która znajdzie się też na mojej najnowszej płycie stała się przebojem miesiąca października na Szlag Liście w Radiu Silesia i weźmie udział w plebiscycie „Przebój Roku 2022” zaraz na początku 2023.

Teledysk do tej piosenki nakręcę wiosną ponieważ mam już konkretny pomysł i miejsce ale do tego potrzebna jest słoneczna pogoda.

Aktualnie domykam już listę piosenek na moją kolejną solową płytę „Piosenki do tańca”, której premiera zapowiedziana jest na 28 grudnia 2022

I stało się. Płyta „Piosenki do tańca” już jest. Zarówno w wersji fizycznej jak i multimedialnej we wszystkich serwisach streemingowych.

1000

PROMOCJA PŁYTY | ZAGRAJ ZE MNĄ NA GITARZE | KONCERTY

Rok rozpoczął się od intensywnej promocji mojej płyty. Wizyty w stacjach radiowych, wywiady, wysyłka płyt do sklepów, programy telewizyjne itp

Nagrałem też nowy odcinek mojego cyklu „Zagraj ze mną na gitarze”. Z racji tego że trwa promocja mojej najnowszej płyty to pokazałem jak zagrać pierwszą piosenkę z CD, czyli „Taki ze mnie drań”